Jak przygotować się do randki?

Kiedy dłuższy czas pozostajemy sami, kiedy samotność wręcz staje się dla nas uciążliwa, zastanawiamy się jak moglibyśmy łatwo i szybko poznać nowe osoby, a tym samym poszukać drugiej połówki, dzięki której uczucie samotności zniknęłoby na zawsze. Jednym z miejsc, gdzie można dość szybko i łatwo poznać potencjalnego partnera, jest oczywiście Internet. To tutaj królują portale randkowe, w których każdego dnia rejestruje się setki a nawet tysiące nowych użytkowników, spośród których możemy wybrać osobę dla siebie.

Oczywiście nawet randki online nie są tak proste, jak byśmy chcieli i nie wystarczy pstryknięcie palcami, abyśmy kogoś poznali, ale cały ten proces jest zdecydowanie łatwiejszy niż w tradycyjnym świecie. Łatwiej jest nawiązać rozmowę, łatwiej jest się zwierzyć, kiedy nie musimy patrzeć drugiej osobie prosto w oczy, a jedynie mamy do dyspozycji fotografię widniejącą w sieci oraz klawiaturę swojego komputera. A kiedy już przeprowadzimy pierwszą rozmowę zapoznawczą, równie łatwo będzie nam umówić się na randkę tradycyjną.

W temacie zamieściliśmy pytanie: Jak przygotować się do randki? I właśnie o tym będziemy w poniższym artykule mówić.

Pierwszym czynnikiem, na który powinniśmy zwrócić uwagę, jest miejsce spotkania. Ponieważ jest to osoba poznana przez Internet, nie możemy ufać w 100% i na pierwszą randkę umówić się w intymnym miejscu, gdzie znajdziemy się tylko we dwoje. Na spotkanie warto wybrać miejsce przytulne, nie głośne, ale także ciekawe, abyśmy mogli z jednej strony spokojnie porozmawiać, a z drugiej z zainteresowaniem zająć się samym miejscem, jakim może być wystawa malarska, ciekawa wystawa w muzeum, czy inne spotkanie z kulturą. Wybierając miejsce oczywiście warto iść n kompromis, albowiem jeżeli druga strona nie będzie nim zainteresowana, spotkanie szybko zakończy się w atmosferze nudy i zniecierpliwienia.

Razem z miejscem spotkania idzie w parze oczywiście czas. Zaplanowanie dnia i godziny nie jest trudne, pamiętajmy jednak o punktualności. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a jeżeli spóźnimy się już na pierwsze spotkanie, z pewnością nie zostanie to odebrane z korzyścią dla nas. Możemy nawet zjawić się kilkanaście minut wcześniej, pozwoli nam to dodatkowo oswoić się z nową sytuacją i jeszcze przez chwilę pomyśleć o całym przebiegu pierwszego spotkania. Spóźnienie się może niekorzystnie wpłynąć nie tylko na opinię o naszej osobie, ale również na przebieg całej randki, atmosfera może bardzo szybko stać się nerwowa i nieprzyjemna. Kiedy już czas i miejsce zostało zaplanowane, nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia na pierwszej randce!

3 komentarze

Add a Comment