Jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną?

Jak rozpocząć rozmowę? To proste – od nietrudnych tematów

Wiele osób jest nieśmiałych i nie potrafi rozpocząć rozmowy z dziewczyną lub chłopakiem. Jednak wcale nie jest to trudne – wystarczy podejść, uśmiechnąć się, podjąć pozornie błahy temat, starając się, aby zainteresował on wybraną dziewczynę. Niejedna dziewczyna chętnie odwzajemni zainteresowanie i porozmawia z chłopakiem. Jeśli stwierdzi, że nie jest zainteresowana to zakończy szybko dialog. Wtedy trzeba poszukać innej dziewczyny. Z dziewczynami należy rozmawiać spokojnie, kulturalnie, bez pośpiechu. Tematów do rozmowy może być całkiem sporo: zainteresowania, hobby, książki, taniec i jeszcze więcej. Dobrze jest zawsze powiedzieć komplement, czasem pomilczeć, a później potrzymać dziewczynę za rękę – na pewno doceni taki miły gest.

Rozmawianie z dziewczyną jest sztuką, którą można inicjować od samego początku, będzie to na pewno dobre rozwiązanie, a chłopak nabędzie ogłady towarzyskiej oraz nowych dla niego umiejętności. Czasami jest tak, że najlepiej rozmawia się z przeciętnymi dziewczynami, a nie z klasowymi pięknościami – jest to całkiem dobre rozwiązanie. Nieraz piękne opakowanie kryje puste wnętrze, a pozornie szara myszka okazuje się bardzo interesującą osobą.

Znacznie łatwiejsze jest nawiązanie rozmowy z dziewczyną przez portal randkowy.

Dlaczego faceci mają problem z rozmową z kobietami?

Wielu facetów ma problem nawet z przeprowadzeniem krótkiej, niezobowiązującej rozmowy z koleżanką z pracy lub z uczelni. Wynika to często z braku wspólnych zainteresowań, chęcią mówienia tylko o sobie, lub z nadmiernej nieśmiałości. Aby rozpocząć rozmowę z dziewczyną i zainteresować ją tym, co mówimy, warto poszukać wcześniej wspólnych tematów.

Interesujący rozmówca ma wiele zainteresowań i interesuje się wydarzeniami kulturalnymi, dzięki czemu, może angażować się w dyskusje i przedstawiać na ich temat własne zdanie. Rozpoczęcie rozmowy jest łatwe, gdy masz z interesującą Cię dziewczyną wspólnych znajomych.

5 komentarzy

Add a Comment