Przygotuj się do randki

Jeżeli umówiliśmy się na pierwszą randkę w realu, z pewnością bardzo się denerwujemy, z pewnością nie mniej niż ta druga strona. Wszystko zależy od naszego charakteru i podejścia do takich sytuacji, ale zwykle każdego dopada choć niewielka ilość stresu, a aby się tego wyzbyć, wystarczy do randki się przygotować.

  1. Wybierz miejsce znajome i przyjazne

Pierwsza randka z pewnością powinna odbyć się w miejscu publicznym i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jeżeli znamy się tylko z widzenia, w tym przypadku z internetowego profilu randkowego, najbezpieczniej będzie umówić się w ulubionej kawiarni, pubie a nawet dyskotece. Jeżeli to my wybieramy miejsce na pierwszą randkę, zapytajmy o zdanie drugą osobę, aby ona również czuła się bezpiecznie i komfortowo.

  1. Załóż na siebie ulubioną kreację

Nie ważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, z pewnością masz swoją ulubioną kreację, którą warto wybrać na pierwszą randkę, aby czuć się wyjątkowo dobrze i swobodnie. Z jednej strony należy się właściwie zaprezentować, z drugiej nie ma co przesadzać. Jeżeli założymy odświętny strój, z pewnością nie wypadniemy zbyt naturalnie, dodatkowo możemy zostać postrzeżeni jako sztywniacy.

  1. Postaraj się wyluzować

Z pewnością łatwiej napisać, trudniej wdrożyć w życie, jednak zapamiętaj, że stres nie jest dobrym sprzymierzeńcem w udanej relacji dwojga ludzi. Nie tylko Ty się denerwujesz, ta druga osoba odczuwa dokładnie to samo. jeżeli postarasz się wyluzować, pozbędziesz się niepotrzebnego uczucia zmartwienia i strachu przed waszym pierwszym spotkaniem. Kilka głębokich oddechów, dwa kroki do przodu i szeroki uśmiech na usta – to jedyna dobra rada na udaną pierwszą randkę.

  1. Patrz prosto w oczy

Kiedy już się spotkacie, kiedy zasiądziecie przy wspólnym stoliku, pamiętaj o głębokim oddechu i szerokim uśmiechu. Śmiech jest zaraźliwy, a jeżeli dodatkowo patrzysz partnerce bądź partnerowi prosto w oczy, z pewnością zostaniesz pozytywnie odebrany. Ucieczka przed wzrokiem drugiej osoby, to zachowanie jednoznaczne z brakiem zainteresowania. A szanse na drugą randkę? Po każdej naszej potyczce maleją.

  1. Uśmiech jest zaraźliwy

Powiedzenie mówi, że uśmiech bywa zaraźliwy. Jeżeli my będziemy obdarzać uśmiechem, z pewnością zostanie nam on odwzajemniony. Pogoda ducha i uśmiech na twarzy to połowa sukcesu. Kiedy oboje wrzucicie na luz i zaczniecie wzajemnie obdarzać się uśmiechami, z pewnością rozmowa sama popłynie z waszych ust, a randka będzie upływać wam w miłej atmosfere.

  1. Przede wszystkim bądź sobą

Nawet jeżeli należysz do osób cichych i nieśmiałych, masz niską samoocenę i nie wiesz jak rozpocząć rozmowę, nie zamieniaj się w kogoś kim nie jesteś. Od początku do końca pozostać sobą, albowiem tylko naturalność gwarantuje pewny sukces w relacji damsko męskiej. Jeżeli zaczniesz udawać już na pierwszej randce, możesz zapętlić się we własnych kłamstwach, a z każdym kolejnym spotkaniem będzie tylko gorzej. Jeżeli marzysz o udanej relacji i prawdziwym związku, musisz od początku pokazywać się takim jakim jesteś.

4 komentarze

Add a Comment