Jak poznać wartościowego mężczyznę?

Ludzie są różni. Ta prawda nie pomoże nam w poszukiwaniu mężczyzny przez Internet, ale musi ona zawsze znajdować się w świadomości każdej kobiety, która wybiera się na „internetowe łowy”. Dotyczy to zwłaszcza kobiet dojrzałych, posiadających określoną pozycję oraz stabilną sytuację materialną. To te kobiety mają wobec mężczyzn najbardziej wymagające oczekiwania.

Kim jest wartościowy mężczyzna?

Na początek warto zdefiniować wartościowego mężczyznę. Nie jest to oczywiście kwestia jednoznaczna, ponieważ zdania na ten temat mogą być bardzo podzielone. Warto jednak jest ustanowić poziom minimum i pewien schemat, w oparciu o który można „jako tako” dokonywać oceny męskiej osobowości, niekoniecznie poprawnej i wnikliwej.

Pierwsza kwestia to szczerość mężczyzny. Panowie których poznajemy w sieci, bardzo często uciekają od wszelkiego rodzaju pytań. Potrafią wypytać szczegółowo o sytuację życiową kobiety, ale o sobie nie powiedzą ani słowa bądź skąpo dawkują informacje.

Druga sprawa to ich ogólna sytuacja życiowa, w tym także ekonomiczna. Nie chodzi tutaj bynajmniej o szukanie majętnego mężczyzny, ale kiedy kobieta posiada ustatkowane życie, z pewnością będzie poszukiwać mężczyzny, który też jest w dobrym miejscu swojego życia. Inne podejście do tematu to tylko tworzenie konfliktów. I to znacznie szybciej, niż mogłoby się wydawać.

Co ważne, mężczyzna wcale nie musi być szarmancki, uroczy i deklarować kobiecie wielką miłość. Są panowie, którzy od razu się zakochają, inni wyznają jedynie pożądanie. Ludzie są różni, a każda kobieta sama wybierze, jakiego zachowania u mężczyzn poszukuje.

Seks czy związek

W tym wszystkim najważniejsze jest dostrzeżenie, jakie są tak naprawdę zamiary mężczyzny. Po przekroczeniu pewnego wieku, randki nie są już tylko niewinnymi spotkaniami, na których pierwsza jawi się niepewność i nieśmiałość. Stanowią raczej chęć ubogacenia swojego dotychczasowego życia.

Jeśli mężczyzna deklaruje, że poszukuje jedynie wrażeń łóżkowych, nie ma problemu. Jest to jasna deklaracja, którą można zaakceptować bądź odrzucić, jeżeli my szukamy czegoś zupełnie innego. Znacznie gorzej jest w sytuacji, kiedy mężczyzna wciąż zwodzi i „mydli kobiecie oczy”. Chętnie umawia się z nią na spotkania, ale brak jest kontaktów z jego rodziną czy przyjaciółmi. W takich sytuacjach często okazuje się, że mężczyzna tak naprawdę ma w kieszeni schowaną obrączkę, a żona i dzieci myślą, że obecnie przebywa na delegacji czy też „wyrabia nadgodziny”.

Jeśli naszym celem jest realny i poważny związek, takie poszukiwania mogą trochę potrwać. Potencjalni kandydaci w dojrzałym wieku, często są już w związkach, choć poszukiwania wartościowego mężczyzny nigdy nie są skazane na porażkę.

 

 

Inne porady randkowe znajdziesz pod hasłami:

Gdzie chodzą samotni mężczyźni?

Gdzie poznać bogatego mężczyznę?

Gdzie poznać faceta w Internecie?

Gdzie poznać fajnego faceta po 30/40?

Gdzie poznać fajnego mężczyznę?

Gdzie szukać miłości w Internecie?

Jak poznać faceta po 50?

Jak poznać fajnego chłopaka/faceta przez Internet?

Jaki powinien być facet w związku?

Jakiego mężczyzny szukam test?

Najpopularniejsze portale randkowe

Prawdziwy mężczyzna kocha przed i po

Szukanie majętnego mężczyzny

Wady i zalety zawierania znajomości przez Internet

3 komentarze

  1. kiedy ja wybieram się na randkę, staram się nie okazywać facetowi zbytniego zainteresowania, oni często odbierają to właśnie jako bodziec do pójścia do łóżka, takie to dziwne istoty z tych mężczyzn 😉

  2. kim jest wartościowy mężczyzna? na tak zadane pytanie nigdy nie można odpowiedzieć jednoznacznie, druga sprawa że tych wartościowych mężczyzn coraz mniej, żyjemy w świecie wirtualnym, coraz mniej mamy wspólnego z rzeczywistością 🙁

Leave a Reply