Czy portal randkowy dla rolników ma sens?

W ostatnim czasie powstała cała masa różnych mniejszych i większych portali randkowych. Wiele z nich zaczęło się profilować, dzięki czemu dotarliśmy do sytuacji, w której wiele z nich ma własne nazwy, przykładem może być chociażby portal randkowy dla rolników. Czy jest to w ogóle określenie trafne?

Nazwa przyjęła się już w społeczeństwie internetowym, ponieważ jest to jak najbardziej portal randkowy dla rolników, gromadzą się na nim osoby ściślej i luźniej związane z tą profesją, oczywiście dość szeroko rozumianą, ale równocześnie nie jest to miejsce, gdzie gromadziliby się tylko rolnicy.

Profilowanie mimo wszystko ma o wiele głębszy sens, ponieważ zaprasza się w jedno miejsce osoby mające podobną osobowość, co oczywiście nie jest żadną gwarancją poznania swojej drugiej połówki oraz udanego związku. Trzeba jednak przyznać, że wspólne zainteresowania i podobny sposób patrzenia na życie, to już bardzo wiele kiedy dwoje ludzi dobiera się w związek.

Młody mężczyzna mieszkający w wielkim mieście prawdopodobnie będzie średnio zainteresowany dziewczyną, która z pasją prowadzi kombajn, i nie zamierza swojego stylu życia zmieniać. Podobnie pani prawnik niespecjalnie będzie się interesowała mężczyzną, który jak mało kto zna się na hodowli trzody chlewnej. Często brakuje w takich sytuacjach tematów do rozmów, a randki są nieudane. Przeciwieństwa przyciągają się ale nie w tak rozbieżnych sytuacjach, dlatego w życiu najlepiej szukać ludzi podobnych do siebie.

3 komentarze

Leave a Reply