Portal randkowy – opinie na temat związków zawieranych na portalach randkowych

Chociaż portale randkowe na pewno nie są żadną nowością ani już nawet czymś, co byłoby uznawane za ekscentryczne, cały czas jeszcze związki zawierane w takich miejscach uznawane są często za niepewne.

Jakie są opinie o portalach randkowych?

Portal randkowy – opinie o tego rodzaju serwisach nadal są jeszcze stonowane i nie do końca pozytywne . W końcu to „znajomość internetowa”, prawda? Sprawa jednak wygląda zupełnie inaczej. Każda tego typu znajomość zaczyna się w Internecie, ale jest to znajomość jak najbardziej konkretna i realna. W końcu jeśli poznamy naszą przyszłą wybrankę tramwaju, to czy będzie to znajomość tramwajowa? Albo jeśli nasz wybranek przyjdzie do nas w postaci hydraulika naprawiającego rurę w łazience, to czy będzie to znajomość łazienkowa? A może hydrauliczna?

Takie stawianie sprawy jest niewłaściwe, więc jeśli poznamy się za pośrednictwem portalu randkowego, nasza znajomość nie będzie mniej warta od jakiejkolwiek innej znajomości zawartej w innych okolicznościach. Działa to oczywiście w obie strony i nie ma żadnej gwarancji, że osoba poznana w Internecie będzie od razu dla nas idealna. Randki internetowe to normalne randki, mające jedynie początek w dość nietypowym miejscu, jakim jest Internet.  Mimo to nie ma najmniejszego powodu, by doszukiwać się tu jakiegoś drugiego dna.

 

3 komentarze

  1. znam jeden portal randkowy, rejestrowałam się tam bardziej dla zabawy niż w celu znalezienia tego jedynego, nie ufam do końca gościom z sieci, no chyba że faktycznie nawiązałaby się jakaś nić porozumienia 😉

Leave a Reply