Jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną?

Jak rozpocząć rozmowę? To proste – od nietrudnych tematów

Wiele osób jest nieśmiałych i nie potrafi rozpocząć rozmowy z dziewczyną lub chłopakiem. Jednak wcale nie jest to trudne – wystarczy podejść, uśmiechnąć się, podjąć pozornie błahy temat, starając się, aby zainteresował on wybraną dziewczynę. Niejedna dziewczyna chętnie odwzajemni zainteresowanie i porozmawia z chłopakiem. Jeśli stwierdzi, że nie jest zainteresowana to zakończy szybko dialog. Wtedy trzeba poszukać innej dziewczyny.

Z dziewczynami należy rozmawiać spokojnie, kulturalnie, bez pośpiechu. Tematów do rozmowy może być całkiem sporo: zainteresowania, hobby, książki, taniec i jeszcze więcej. Dobrze jest zawsze powiedzieć komplement, czasem pomilczeć, a później potrzymać dziewczynę za rękę – na pewno doceni taki miły gest.

Rozmawianie z dziewczyną jest sztuką, którą można inicjować od samego początku, będzie to na pewno dobre rozwiązanie, a chłopak nabędzie ogłady towarzyskiej oraz nowych dla niego umiejętności. Czasami jest tak, że najlepiej rozmawia się z przeciętnymi dziewczynami, a nie z klasowymi pięknościami – jest to całkiem dobre rozwiązanie. Nieraz piękne opakowanie kryje puste wnętrze, a pozornie szara myszka okazuje się bardzo interesującą osobą.

Znacznie łatwiejsze jest nawiązanie rozmowy z dziewczyną przez portal randkowy.

Dlaczego faceci mają problem z rozmową z kobietami?

Wielu facetów ma problem nawet z przeprowadzeniem krótkiej, niezobowiązującej rozmowy z koleżanką z pracy lub z uczelni. Wynika to często z braku wspólnych zainteresowań, chęcią mówienia tylko o sobie, lub z nadmiernej nieśmiałości. Aby rozpocząć rozmowę z dziewczyną i zainteresować ją tym, co mówimy, warto poszukać wcześniej wspólnych tematów.

Ciekawy rozmówca ma wiele zainteresowań i interesuje się wydarzeniami kulturalnymi, dzięki czemu, może angażować się w dyskusje i przedstawiać na ich temat własne zdanie. Rozpoczęcie rozmowy jest łatwe, gdy masz z interesującą Cię dziewczyną wspólnych znajomych.

 

Radzimy:

Gdy facet ignoruje kobietę

Z pewnością nie jest to przyjemne uczucie, gdy facet nagle zaczyna Cię ignorować. W takiej sytuacji warto zastanowić się, czy naprawdę mu zależy, czy tylko szukał przelotnej znajomości.

Jak facet sprawdza czy kobiecie zależy?

Często facet zaczyna ignorować kobietę, zwracać na nią mniejszą uwagę, czy też wykręcać się brakiem wolnego czasu dla niej. To oznaka, że mężczyzna sprawdza czy kobiecie naprawdę na nim zależy.

Jak mężczyzna okazuje miłość kobiecie?

Szczerość i szacunek wobec partnerki, to najważniejsze wyznaczniki które świadczą o męskiej miłości do kobiety.

Jak mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą?

Słucha Cię uważnie, okazuje Ci zainteresowanie i szacunek, patrzy Ci głęboko w oczy, stara się rozbawić żartami.

Jak mężczyzna reaguje na kobietę która mu się podoba?

Mężczyźni są dość prostymi istotami, dlatego od razu zauważysz, jeżeli jakaś kobieta mu się spodoba. Będzie się do niej szeroko uśmiechał, oglądał się za nią, aż w końcu podejdzie i zagada jakimś tekstem podrywu.

Jak prowadzić ciekawą rozmowę z dziewczyną?

Pamiętaj, że dziewczyny z reguły nie lubią rozmawiać o sporcie i o polityce, poszukaj ciekawszych tematów, na przykład związanych z jej pasją albo szkołą jaką skończyła.

Jak zacząć rozmowę z nieznajomą dziewczyną na portalu randkowym/na czacie/przez Internet?

Na pewno nie wystarczy wysłany pocałunek czy uśmiech, takich sygnałów rozmowy dziewczyny na czacie dostają setki. Zagadaj ciekawym żartem, powiedz kilka słów o sobie, zadaj jej intrygujące pytanie.

Kiedy facet kocha skrycie

Nie każdy facet jest otwarty i wylewny w okazywaniu uczuć. Niektórzy kochają skrycie. Wtedy ukradkiem szukają wzrokiem spojrzenia kobiety, wypytują o nią znajomych, nieśmiało zaczynają rozmowę, żeby umówić się na kawę czy spacer.

Kiedy mężczyzna tęskni za kobietą

Wysyła do Ciebie wiadomości i pisze w nich o wszystkim? Dzwoni do Ciebie kiedy jest pijany? Mógłby z Tobą spędzać każdą wolną chwilę? To oznaki, że mężczyzna na pewno za Tobą bardzo tęskni.

Sztuka konwersacji czyli jak przerwać niezręczną ciszę?

Czasami zdarza się, że patrzycie sobie prosto w oczy, a z ust nie wydobywa się żadne słowo. Kiedy nastaje niezręczna cisza, można zwyczajnie zażartować  – “no i nastała niezręczna cisza…”, taki tekst z pewności rozładuje napiętą sytuację.

5 komentarzy

Leave a Reply