W co się ubrać na pierwszą randkę?

Bez względu na ilość ubrań w szafie, przed pójściem na pierwszą randkę zawsze mamy dylemat co na siebie założyć. Wie o tym każda kobieta, dlatego nie dajmy się zwariować podczas tych przygotowań i pamiętajmy, że na pewno znajdziemy coś odpowiedniego.

Komfort i wygoda

Ważne jest, żeby w stylizacji którą wybierzemy czuć się komfortowo, a co za tym idzie postawić na wygodę. Najlepiej doradźmy się dobrej koleżanki, jeżeli nie wiemy na jaki strój się zdecydować. „Co dwie głowy to nie jedna” – jak mawia słynne przysłowie. Ona też może nam doradzić, szczególnie jeżeli zna nasz gust.

Na początek wybierzmy kilka ubrań, w których dobrze się czujemy. Powinny one być utrzymane w radosnej kolorystyce, a jeżeli jest lato, pamiętajmy że zawsze na czasie jest biel i inne żywe kolory. Warto założyć zwiewną białą sukienkę z czerwonymi dodatkami. Dobrym wyjściem mogą okazać się też białe spodnie dopasowane do naszej figury.

Nie zakładajmy zbyt luźnych ubrań, gdyż mogą one nas poszerzyć. Oczywiście nie wpadajmy też w skrajność i unikajmy zbyt obcisłych ubrań. Tak noszą się zazwyczaj kobiety, które pragną zaszokować i prowokować.

Ważna jest kolorystyka

Ważna jest także kolorystyka ubrań, która powinna być dopasowana do miejsca gdzie zamierzamy iść. Inaczej przecież ubierzemy się na randkę do kina, a inaczej do dyskoteki, a jeszcze inaczej na spektakl do teatru. Do każdej stylizacji powinniśmy odpowiednio dopasować makijaż, stawiając raczej na naturalność. Warto jednak podkreślić rzęsy, większość mężczyzn lubi kobiety o zalotnym spojrzeniu. Każdy mężczyzna na pierwszym spotkaniu szuka spojrzenia kobiety, obserwując ją bardzo uważnie.

Mężczyźni są wzrokowcami

Kolejnym ważnym elementem jest odpowiednio dobrany trwały podkład oraz właściwy kolor szminki. Możemy postawić też na błyszczącą pomadkę, wszystko zależy o jakiej porze idziemy na randkę. Odpowiednio dobrana szminka lub pomadka będzie ozdobą każdej kobiety i podkreśli jej naturalne piękno. Na dzień lepiej sprawdzi się pomadka, na wieczór natomiast bardziej wyzywająca szminka.

Pamiętajmy też, iż warto wybrać odpowiednio dopasowane dodatki w postaci torebki czy też delikatnej biżuterii. Wszystko powinno być dopasowane kolorystycznie. Ważne jest żeby w naszej stylizacji był też kontrast, może to być zalotna czerwona szpilka lub rzucająca się w oczy bransoletka.

4 komentarze

Leave a Reply