Jaki portal randkowy polecacie swoim znajomym?

Nie pytamy tutaj, jaki portal randkowy polecacie swoim znajomym, ponieważ tego rodzaju badania są wykonywane regularnie, a wyników można poszukać w Internecie na innych stronach. Jeśli ktoś jest zainteresowany konkretnymi danymi, na pewno może wyszukać je w odmętach Internetu, wraz z danymi liczbowymi oraz dokładnymi wykresami i tabelkami.

W tym miejscu chcemy jednak zrobić małą syntezę tych wszystkich badań, ponieważ jest to temat wyjątkowo interesujący, a do tego daje nam pewny obraz najważniejszych kwestii w poszukiwaniu ciekawych osób na portalach randkowych. To jest zresztą pierwsze kryterium, które decyduje o poleceniu portalu, na którym oferowane są randki online. Możliwość znalezienia interesujących osób jest ważna, a w praktyce jest definiowana, jako możliwość znalezienia ludzi podobnych do nas, o takich samych zainteresowaniach, w podobnym wieku oraz zamieszkujących naszą okolicę.

W tym kontekście liczą się zwłaszcza takie portale randkowe, jak działający na Wyspach – Buziak.co.uk. Tego rodzaju miejsca gromadzą polskich emigrantów i pozwalają im łatwo odnaleźć się na obczyźnie, oferując również Polish Dating. Takie portale randkowe w znacznej części są darmowe, dlatego rejestruje się na nich wielu użytkowników, którzy mogą być potencjalnymi partnerami dla nas samych. Portale są bezpieczne, łatwe w obsłudze, a rejestracja trwa zaledwie kilka minut. Co ciekawe, użytkownicy zwracają wyjątkowo dużą uwagę na kwestie związane z szatą graficzną.

One comment

Leave a Reply