Jaki portal randkowy wybrać?

Randki

Na tak postawione pytanie trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ to my sami powinniśmy wiedzieć, jaki portal randkowy wybrać. Musi on być dostosowany do naszych prywatnych oczekiwań i wymagań, gromadzić użytkowników o podobnych zainteresowaniach, w podobnym wieku oraz zamieszkujących naszą okolicę. Mówi się że miłość na odległość jest możliwa, ale gdy poszukujemy partnera, zwykle chcemy aby mieszkał jak najbliżej nas.

Spójrzmy na przykład polskiego portalu randkowego, który działa na Wyspach Brytyjskich. Gromadzi on głównie osoby polskiego pochodzenia mieszkające właśnie na Wyspach Brytyjskich. Takie osoby poszukują się nawzajem, więc jeśli należymy do polskich imigrantów w Anglii czy w Irlandii, będzie to dla nas miejsce idealne.

Na obczyźnie jeszcze trudniej kogoś poznać czy spotkać przypadkowo na ulicy, wyjście do pubu często jest dla nas wielkim wyzwaniem z powodu blokady kulturowej, dlatego takie portale randkowe są doskonałym miejscem do odnajdywania się wśród gąszczu obcokrajowców.

Dobrze jest, kiedy portal randkowy nie wymaga od nas żadnych opłat za założenie konta i korzystanie z podstawowej funkcjonalności. Oczekiwać na pewno należy pełnej prywatności i skutecznych mechanizmów dbania o nią. Zdecydowanie mniej ważne są z kolei mechanizmy nazywane dopasowaniem partnerskim. W swojej podstawowej formie bywają użyteczne, ale zazwyczaj sami poszukujemy osób, które mogłyby do nas pasować, a nie kierujemy się sztywno zaprogramowanymi mechanizmami komputerowymi.

 

 

3 komentarze

Leave a Reply