Kogo właściwie szukasz?

Należysz do grona osób samotnych? Nazywasz się singlem z wyboru, ale masz już dość wieczornej samotności? Szukasz „po omacku” drugiej połówki, ale właściwie nie wiesz w jaki sposób miałbyś tą osobę znaleźć?

Wyznacz sobie cel

Co to właściwie znaczy? Jak można sobie wyznaczyć cel w poszukiwaniu miłości? To bardzo proste. Kiedy szukamy pracy, określamy umiejętności które potrafimy, opisujemy w CV co chcielibyśmy robić, aplikujemy tylko do tych ofert pracy, które do nas pasują. Podobnie jest z miłością. Jeżeli zarejestrujemy się na portalu randkowym i zapragniemy stworzyć niesamowity profil, nie do końca zgodny z rzeczywistością, już na początku poszukiwań możemy głęboko się rozczarować.

Dlatego w profilu randkowym warto wpisać prawdziwe informacje, zamieścić realne i aktualne zdjęcie i jasno określić kogo tak naprawdę poszukujemy. Tutaj nie ma miejsca na bujanie w obłokach, marzeniami i wyidealizowaną rzeczywistością żyjemy tylko podczas oglądania filmów.

Stwórz prawdziwy profil

Zadaj sobie pytania. Kogo tak naprawdę szukasz? Jakie cechy osobowości powinna mieć osoba, z którą chciałbyś spędzić resztę życia? Jakie cechy wyglądu są dla Ciebie ważne? Jeżeli stworzysz sobie zestaw pytań i odpowiedzi, łatwiej będzie Ci sporządzić profil własnej osoby na portalu randkowym. Także w przypadku zainteresowania i otrzymywania ofert matrymonialnych, będziesz mógł je skutecznie selekcjonować i wyłaniać tylko wartościowe osoby.

Nie ma miejsca na kompromisy

W poszukiwaniu drugiej połówki, nie ma miejsca na kompromisy. Jeżeli zgodzimy się na zbyt wiele, umówimy i zwiążemy się z przypadkowo poznaną osobą, w krótkim czasie okaże się że do siebie zwyczajnie nie pasujemy.

Tutaj trzeba jasno określić swoje wymagania i oczekiwania względem partnera, ale również zaprezentować właściwie swoją ofertę matrymonialną. Tylko jasne i prawdziwe deklaracje matrymonialne dają szansę na znalezienie równie ciekawych i realnych ofert, z których z czasem może zakwitnąć prawdziwa miłość.

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. W portalu randkowym pierwszym wrażeniem jest nasz profil, nasze zdjęcie i wnikliwy opis, którym chcemy zainteresować potencjalnego partnera bądź partnerkę. Już dziś wybierz swój portal randkowy, zarejestruj się i szukaj miłości, która czeka na Ciebie za rogiem.

3 komentarze

Leave a Reply