Portal randkowy dla polskich mieszkańców Londynu

Kiedy polscy emigranci zaczynają życie na obczyźnie, randki i inne tego typu sprawy zazwyczaj im nie w głowie. W danym momencie muszą się zająć ważniejszymi sprawami, znacznie bardziej pilnymi, które mają znaczenie egzystencjalne w najbardziej dosłownym i przyziemnym znaczeniu tego słowa.

Oczywiście na randki UK przychodzi czas trochę później, albowiem każdemu w końcu zaczyna doskwierać samotność. Natury nikt z nas nie oszuka, a serce nie sługa i tęskni za miłością.

Niestety zwykle w tym momencie pojawia się poważny problem, gdyż polish dating (jak czasami określa się randki w Londynie i w innych brytyjskich miastach), nie tak łatwo jest zorganizować.

Chodzi głównie o to, że zazwyczaj społeczeństwo polskie żyje w tzw. skupiskach Polonii, a w tych skupiskach wszyscy się dość dobrze znają. Bliższe relacje w takich skupiskach zwykle nie zmieniają się w trwałe związki, albowiem również wśród Polaków na emigracji występuje zjawisko jawnej rywalizacji.

Kwestie sporne mogą tutaj załagodzić portale randkowe, ale nie te polskie, które znamy ze swojego kraju. Koniecznie musi to być portal randkowy na Wyspach, ponieważ zwykłe portale randkowe skupiające się na społeczeństwie zamieszkującym Polskę, nie pozwolą nam na znalezienie osób z naszego otoczenia, czyli mieszkających jak my na obczyźnie. Nie chodzi tylko o sam Londyn, zwany pieszczotliwie Lądkiem Zdrojem, ale wszystkie ważniejsze skupiska naszych rodaków na wyspach Brytyjskich.

2 komentarze

  1. Polacy za granicą częściej są pogubieni i nie mają do kogo się odezwać, takie portale dla emigrantów to świetna rzecz, nawet jeżeli nie będzie z tego trwałego związku, to przynajmniej ciekawa znajomość się nawiążę 😉

  2. Kiedy pierwszy raz wyjechalem za granicę za pracą nie w głowie mi bylo randkowanie, ale po roku czasu przebywania za granicą każdy by zaczal szukać jakiś ciekawych kontaktow. Moj zwiazek na odleglosc nie przetrwal, co bylo do przewidzenia, troche minelo zanim sie pozbieralem, a pomogl mi w tym wlasnie portal randkowy.

Leave a Reply