Portale randkowe zagraniczne

Zagraniczne randki to dość poważna kwestia, szczególnie jeśli komuś robi różnicę, czy partner w czasie takiej randki będzie osobą o takim samym pochodzeniu i będzie mówił w naszym ojczystym języku, czy też będzie obcokrajowcem o innych wyznaniach i przekonaniach kulturowych. Mówiąc prościej portale randkowe zagraniczne to najczęściej miejsca skupiające osoby będące obcokrajowcami, z którymi możemy mieć problem z porozumieniem się.

Bariera kulturowa w dzisiejszych czasach nie jest już tak wielka jak dawniej i nawet Polacy w UK coraz częściej wybierają się na randki w Londynie z osobami z całego świata, ale istnieje małe prawdopodobieństwo, by takie randki dawały większe szanse na znalezienie drugiej połówki niż polish dating, czyli umawianie się na randki w ramach naszej narodowości.

Mówiąc prościej, Polacy w Wielkiej Brytanii mają największe szanse na randki wtedy, gdy umawiają się z innymi Polakami. Chodzi po prostu o to, że pierwsza randka to etap wyjątkowo stresujący, zwłaszcza gdy umawiamy się z kimś obcym. Na pierwszej randce musimy się zapoznać i sprawdzić czy do siebie pasujemy, zwyczajnie znaleźć jakiś wspólny język i uzyskać nić porozumienia na poziomie najbardziej elementarnym. Jeśli już w tej chwili pojawia się jakiś problem z barierą kulturową, wszystkie kolejne kłopoty będą tylko niepotrzebnie spotęgowane.

4 komentarze

  1. Miałam okazję korzystać z niemieckiego portalu gdyż tu mieszkam. Trwało to krótko, ale wrażenia raczej pozytywne. Z językiem nie było problemu. Różnice kulturowe raczej niewielkie wiec dobrze mi się spędzało czas z osobami poznanymi na portalu. Podejrzewam, że autor artykułu opiera się na statystykach całościowych więc może być to prawdą. Widocznie miałam to szczęście i znalazłam się w mniejszości 😀

Leave a Reply