Poszukiwanie miłości przez portale randkowe

Kiedy wreszcie zdecydujemy, że życie singla już nam nie odpowiada i chcielibyśmy jednak w sposób skuteczny oraz możliwie szybki pozbyć się naszej samotności, nasze kroki powinniśmy skierować w stronę portali randkowych.

Miłość z sieci

Portale randkowe są bardzo dobrym miejscem na przygody, ale też na poznawanie stałych partnerów. Związane jest to przede wszystkim z faktem, że na portalach randkowych zakłada się dla siebie specjalne konta. Na takim koncie znajdą się oczywiście wszystkie podstawowe informacje o nas typu płeć, wiek, orientacja seksualna czy cel obecności na portalu randkowym.

Jest to też miejsce dla autopromocji poprzez zdjęcia oraz poprzez jakieś opisy, które sami dla siebie stworzymy. Bardzo ważne jest jednak też to, że nasze profile można bardzo mocno rozbudowywać poprzez odpowiedzi na różne pytania i ustosunkowywanie się do najróżniejszych kwestii, na przykład planów odnośnie dzieci czy przede wszystkim, zapatrywaniom na życie w ogóle.

Portal randkowy można wykorzystywać niczym serwis aukcyjny, w którym będziemy wyszukiwać dla siebie produktu o bardzo ściśle określonych cechach lub możemy też poprosić portal, by na podstawie naszych odpowiedzi znalazł nam kogoś potencjalnie interesującego.

Może to nie brzmi specjalnie romantycznie, ale jeśli szuka się prawdziwej miłości, możliwość poszukiwania partnerów o określonych cechach jest bardzo ważna, ponieważ pojawienie się jakiegoś czynnika przez nas nieakceptowanego po miesiącu znajomości oznaczałoby stratę tych kilku tygodni.

Randki z Internetu mają sens

Wciąż jeszcze wiele osób jest dość negatywnie nastawionych do internetowych znajomości, bo jak podkreślają, nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie monitora. Ale czy przypadkiem w poznawaniu nowych osób nie chodzi właśnie o to? Jeśli spotkanie zaaranżują dla nas przyjaciele lub zaczniemy flirt z osobą poznaną przy barze, to czy będziemy mieli pewność, z kim się zadajemy? Oczywiście nie.

Internet okazuje się na tym polu mieć nawet całkiem sporą przewagę, ponieważ pozwala nam on na wstępne poznanie preferencji drugiej osoby, jej stylu, a nawet jej samej, jeśli przed pierwszą randką prawdziwą zdecydujemy się na jakieś spotkania internetowe. Niewielka inwestycja czasu w spotkania internetowe pozwala wyłowić osoby, na które warto jest potem poświęcić swój czas w czasie docelowych spotkań realnych.

3 komentarze

Leave a Reply