Wybór portalu randkowego – ranking

Dzisiaj, w dobie technologii i szeroko rozwiniętej rozrywki, wybór portalu randkowego nie jest specjalnie trudny. Głównie ze względu na ilość portali randkowych w sieci, która daje wyjątkowo szeroki wachlarz wyboru . Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że obecnie w sieci możemy znaleźć dobre i bardzo dobre portale randkowe, bo to one pojawiają się na pierwszych stronach wyszukiwarki Google.

W praktyce jednak każdy szuka czegoś innego, dlatego tak popularne są obecnie rankingi portali randkowych, na podstawie których wyłaniają się te najbardziej popularne wśród społeczności internetowej. Poszukiwanie miłości, przygody czy niezobowiązujących znajomości, to kwestia wysoce zindywidualizowana. Każdy jest inny i czegoś innego będzie poszukiwał na takim portalu. Przyjrzyjmy się serwisom, które zbierają najlepsze recenzje.

I. Badoo.pl

Portal Badoo.pl już od kilku dobrych miesięcy dominuje we wszelkich rankingach portali randkowych. Nie może to być dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ jest on niemal jednogłośnie uznawany za najprzyjemniejsze miejsce do spędzania wolnego czasu dla osób, które poszukują nowych przygód, ciekawych znajomości, a poszukiwanie partnera stawiają na plan dalszy.

Ideą tego portalu jest przede wszystkim przyjemne spędzanie wolnego czasu. Po za tym zarejestrowani użytkownicy poszukują kompanów i realizują wspólnie swoje zainteresowania, a w związki dobierają się poniekąd przy okazji. Portal nie posiada zbyt wielu typowo matrymonialnych funkcjonalności, ale przy innych zaletach jakoś specjalnie ich nie potrzebuje.

II. Buziak.pl

Buziak.pl to wyjątkowo popularny portal randkowy, który uważany jest za lidera randkowania w polskim Internecie. Warto zaznaczyć, że jest to portal wyjątkowo prosty i przyjemny w obsłudze, a przy tym rejestracja, wypełnienie profilu oraz wstawienie zdjęć odbywa się zupełnie za darmo.

Jest to portal randkowy, który nastawiony jest na nawiązywanie jak największej liczby znajomości, a przy tym dość skutecznie pomaga łączyć się w trwałe związki, szczególnie za sprawą narzędzia jakim jest dopasowanie partnerskie. Buziak.pl posiada dwa rodzaje kont: Podstawowe i Premium, to drugie jest płatne, jednak wielu użytkowników z powodzeniem pozostaje przy równie funkcjonalnym koncie podstawowym.

III. eDarling.pl

eDarling.pl to jeden z najstarszych portali randkowych, na polskim rynku działa od 2010 roku. Jego wysokie miejsce związane jest właśnie ze skalą działania oraz z tym, że jest bardzo dobrze rozpoznawalny, fachowo zarządzany i świetnie dopracowany od strony technicznej. Pojawiają się na nim głównie ludzie z jasno sprecyzowanymi zamiarami matrymonialnymi, a narzędzie do odnajdywania pokrewnych dusz jakim jest dopasowanie partnerskie wyposażone jest w niemalże 300 pytań.

IV. Dopasowani.pl

Portal Dopasowani.pl zajmuje ex quo najniższy stopień podium, ponieważ jest zdecydowanie mniejszy, ale za to posiada niesamowitą wręcz skuteczność dobierania się ludzi w pary. Możliwe jest to dzięki stosowaniu zaawansowanych mechanizmów wyszukujących podobieństwa pomiędzy osobami poszukującymi miłości. Okazuje się, że przeciwieństwa się przyciągają, ale to podobieństwa tworzą udane związki.

V. Fellow.pl

Serwis Fellow.pl być może zajmuje tak wysokie miejsce trochę na wyrost, co związane jest z faktem, że skierowany jest do mocno ograniczonej grupy ludzi, grupy niemalże hermetycznej. Mówiąc bez ogródek, jest to portal dla homoseksualistów, którzy celują głównie we własne grono. Dzięki temu gromadzi sporo osób i równocześnie ma bardzo dobre wyniki.

VI. Sympatia.pl

Na miejscu piątym plasuje się portal Sympatia.pl. Dość znany serwis w całej społeczności internetowej, chwalony za renomę oraz ogromną bazę aktywnych użytkowników. Niestety ma on równie dużą liczbę opinii negatywnych, które nie wpływają na jego korzyść.

VII. Przeznaczeni.pl

Serwis skierowany do osób wierzących, nastawionych na wyszukiwanie ludzi z wartościami. Posiada wysokie pozycje rankingowe głównie za niesamowitą skuteczność w budowaniu rodzin chrześcijańskich.

VIII. FotoFlirt.pl

Przyjemny portal z ogromną ilością zdjęć. To dzięki nim ten serwis randkowy widnieje tak wysoko w rankingach portali randkowych. Ceniony jest przede wszystkim za nietypowe podejście do wyszukiwania osób – za pomocą galerii zdjęć.

IX. Hellopl.com

Portal Hellopl.com jest mniej znany, mimo to utrzymuje się w pierwszej dziesiątce, głównie dzięki aktywnemu działaniu administracji, która polega na bieżącym usuwaniu nieaktywnych kont.

X. C-Date.pl

Serwis skierowany głównie do ludzi młodych. Tutaj trafiają przede wszystkim single, którzy szukają dobrej zabawy oraz przygód bez zobowiązań.

 

Porady randkowe:

Gdzie szukać partnera na życie?

Opcji poszukiwań partnera na całe życie masz bardzo wiele, możesz zacząć od portali randkowych, gdzie codziennie rejestruje się dziesiątki nowych osób.

Jak znaleźć partnera po rozwodzie?

Najważniejsze to pogodzić się z samym sobą po rozstaniu. Potem wystarczy znaleźć odrobinę pogody ducha i zacząć swoje poszukiwania na portalach randkowych.

Jakie portale randkowe polecacie?

W Internecie znajdziesz wiele rankingów portali randkowych, dzięki którym z pewnością Twój wybór będzie łatwiejszy. Pamiętaj aby portal randkowy był przejrzysty, kolorowy i bezpieczny do nawiązywania nowych znajomości.

Poszukiwanie partnera życiowego

Każdy z nas szuka miłości i partnera życiowego. Czasem nazywamy to poszukiwaniem, czasem strzała amora sama nas dosięga 😉

Ranking portali randkowych

Poszukaj pod tym hasłem w wyszukiwarce internetowej, zajrzyj do kilku rankingów i wybierz portal randkowy, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Najpopularniejsze portale randkowe

Jeżeli szukasz najpopularniejszego portalu randkowego, to doskonale trafiłeś. Z naszymi poradami randkowymi nie tylko łatwiej będzie Ci znaleźć drugą połowę, ale również podpowiemy Ci który z portali randkowych jest wart Twojej uwagi.

Szukam partnerki do stałego związku/na całe życie

Z portalem randkowym oszukiwanie partnerki do stałego związku jest proste i przyjemne, wystarczy określić swoje preferencje w szczegółowym opisie profilu randkowego.

 

38 komentarzy

  1. Nie zgodzę się z tobą. Sama trafiłam wiele razy na napaleńców, ale to nawet nie 10% wszystkich ciekawych ludzi, jacy się tutaj przewijają. Spróbuj może coś mniejszego. Chociazby Dopasowanych. Na takich mniejszych portalach zazwyczaj jest lepiej pod tym względem.

   1. Mogę potwierdzić. Na Dopasowanych nie ma żadnych głupich napaleńców i dlatego bardzo mi się tam podoba. Zlikwidowałam konta na innych portalach, a w najlepszym momencie miałam siedem różnych kont po całym Internecie.

 1. Na Dopasowanych dopasowują niby do najlepszej osoby, ale powiem wam, że takie coś nie działa najlepiej. Nigdy nie wiesz, z kim ci się uda dogadać i takie kombinowanie na dłuższą metę nie ma sensu. Wychodzi to byle jak.

 2. Nie wiem, na ile można takim rankingom ufać. Zastanawiam się nad założeniem konta już od dawna i nie wiem, co będzie lepsze. Wam młodym to jakoś lepiej podchodzi. Raz kozie śmieć, idę na Buziaka. A jak sam nie dam rady, syn mi założy.

 3. Trochę głupio mi się tak tutaj ogłaszać, ale jeśli jakiś z panów w wieku 25-30 lat mieszka w Szczecinie i lubi szalone przygody na mieście, niech pisze do SzukamPrzygody69. Jestem na większości z tych portali.

 4. Strasznie trudno jest kogoś poznać, jak jesteś na emigracji i okazuje się, ze portale randkowe są do tego po prostu stworzone. Badoo to portal naprawdę globalny i poznałam dzieki niemu super ludzi.

 5. Podzielę się z Wami moimi wrażeniami z Buziaka. Na początku wszystkie portale randkowe szły mi bardzo opornie i dopiero właśnie Buziak był dla mnie pierwszym dobrym punktem zaczepienia w świecie elektronicznych randek. Poznałam sporo interesujących osób i chociaż kontakt z większością szybko się urywał, były też osoby zdecydowanie bardziej stabilne w swoich intencjach. Na razie nie znalazłam jeszcze tego jedynego, ale jestem pewna, że jestem na dobrej drodze.

 6. nie mam zdania na temat wszystkich portali z tego rankingu, ale na temat pierwszej trójki już coś tam mogę powiedzieć 😉
  badoo stary jak świat, ale średnio zachwyca, powiedziałbym że jego twórcy są nieco natrętni, gdy przestaje się korzystać z portalu 🙁
  Buziak.pl nie wiem czy zasługuje na 2 miejsce, ale mnie się podoba, sporo fajnych lasek tam poznałem, a co najważniejsze portal przejrzysty i łatwy w obsłudze 😉
  eDarling chyba był reklamowany w telewizji, jakiś czas temu miałem tam konto, ale zrezygnowałem z powodu braku wiadomości od dziewczyn 😉

Leave a Reply