Jak odnaleźć swoją miłość w portalu randkowym?

Miłość jest prosta, a ludzie potrafią wszystko skomplikować w jednej krótkiej chwili. Tak mawiają inni, ale czy faktycznie miłość jest łatwym uczuciem? Czy posiadanie przy sobie ukochanej osoby zawsze jest bezproblemowe? Wszystko oczywiście zależy od sytuacji w jakiej się znajdujemy. Spróbujmy tutaj wspomnieć o kilku aspektach, które sprawiają, że samo znalezienie miłości bywa dla nas trudne.

„Znalazłam miłość…, odnalazłem tą jedyną…”

Jeżeli chcemy, aby stwierdzenia typu: „znalazłam miłość”, „odnalazłem tą jedyną”, padały z naszych ust, z pewnością musimy coś zrobić. Siedzenie w domu z założonymi rękami niestety do niczego nas nie doprowadzi. Dlatego warto przeczytać kilka mądrych rad i samodzielnie wyruszyć na poszukiwanie miłości.

Jeżeli mówimy o szukaniu miłości w sieci, na początku oczywiście musimy zarejestrować się w portalu randkowym, gdzie zrobimy swój pierwszy krok. Sama rejestracja rzecz jasna nie wystarczy. Trzeba się trochę wysilić, wypełnić kwestionariusz osobowy, dodać kilka aktualnych zdjęć, a co najważniejsze zrobić pierwszy krok. Tylko aktywne poszukiwania dają nam szansę na spotkanie tej jedynej/tego jedynego na swojej drodze.

Kto pierwszy powinien napisać wiadomość?

Czasy kiedy to mężczyzna bezwzględnie robił pierwszy krok, dawno minęły. Dziś nie ma większego znaczenia kto pierwszy napisze wiadomość w portalu randkowym, o wiele większe znaczenie ma jak napisze i jak taka znajomość się rozwinie. Nie warto czekać w cieniu, aż ta druga strona się odezwie, swoją nieśmiałością tylko oddalamy szanse na znalezienie miłości czy zwyczajnie ciekawych znajomości w sieci.

Życie w samotności nie jest fajne

Warto zatem się odważyć na pierwszy krok, napisać choćby kilka słów do osoby, która nam się spodobała. Jeżeli odwzajemni nasze zainteresowanie, kto wie co z tej znajomości wyniknie. Jeżeli będziemy skryci, nieśmiali i zamknięci w sobie, pozostaniemy samotnikami do końca życia. A wierzcie mi, życie w samotności nie jest fajne.

Zatem do dzieła, już dziś załóżcie konto w portalu randkowym i otwórzcie drzwi do nowej przygody miłosnej. Jeżeli nie wiecie w jakim portalu się zarejestrować, z pewnością pomogą Wam w podjęciu wyboru rankingi portali randkowych, tam dowiecie się co dany portal randkowy oferuje i który tak naprawdę będzie pasował do Waszych oczekiwań.

 

Doradzamy:

Co napisać do dziewczyny żeby odpisała?

Wiadomo, że pierwsza wiadomość nie należy do najłatwiejszych, ale jeżeli tylko będziemy sobą i napiszemy coś śmiesznego, ciekawego bądź intrygującego, z pewnością dziewczyna do nas odpisze.

Czym jest miłość?

Miłość to uczucie opisywane od zarania dziejów. Trudno jest jednoznacznie określić definicję tego słowa, a dla każdego z nas miłość może oznaczać coś innego.  Miłość to przyjaźń, szacunek, szczerość, lojalność i wiele innych przymiotów określających to wspaniałe uczucie.

Gdzie znaleźć miłość w Internecie?

W Internecie obecnie bardzo popularne stały się portale randkowe, to tutaj najłatwiej znaleźć miłość. Wystarczy tylko się zarejestrować i właściwie wypełnić profil randkowy.

Jak nawiązać nowe znajomości przez Internet?

Za pośrednictwem portali społecznościowych, forów tematycznych, ale również za pośrednictwem portali randkowych, gdzie codziennie rejestruje się kilkadziesiąt osób, właśnie w poszukiwaniu nowych znajomości.

Jak zacząć rozmowę/zagadać do faceta na portalu randkowym?

Czasami zwyczajne “cześć” może nie wystarczyć, ale jeżeli do tego dodacie ciekawy komentarz do opisu bądź zdjęcia zaczepianej osoby, z pewnością rozmowa sama popłynie własnym strumieniem.

Jak znaleźć miłość po 30/40/50?

Miłość nie zna granic wiekowych i jest dozwolona po przekroczeniu każdej okrągłej dziesiątki. A jeżeli jesteście już po 50, poszukajcie portali randkowych dla grup wiekowo zbliżonych do was.

Jak znaleźć miłość po rozstaniu?

Rozstanie to trudny czas, i najpierw trzeba uporać się z samym sobą, aby zaakceptować nową sytuację życiową. Potem poszukiwania miłości po rozstaniu nie są już takie trudne, tym bardziej, że takich osób na portalach randkowych jest wiele.

Jak znaleźć prawdziwą/nową miłość?

Tutaj mogę odnieść się do poprzednich punktów, szukajcie wszędzie tam, gdzie rejestrują się i logują osoby o podobnych zainteresowaniach i preferencjach wiekowych. Nowa/Prawdziwa miłość jest tylko wtedy, kiedy kierują wami prawdziwe intencje. Szczerość za szczerość, lojalność za lojalność, przyjaźń za przyjaźń, a na końcu drogi jest prawdziwa miłość.

Jakie portale randkowe polecacie?

W Internecie znajdziecie wiele rankingów portali randkowych, my również publikujemy tego rodzaju zestawienia. Wystarczy wygooglować “ranking portali randkowych” w Google, a odpowiedź na tak zadane pytanie będzie banalna.

 

4 komentarze

Leave a Reply