Przygotuj się do randki

Jeżeli umówiliśmy się na pierwszą randkę w realu, z pewnością bardzo się denerwujemy, z pewnością nie mniej niż ta druga strona. Wszystko zależy od naszego charakteru i podejścia do takich sytuacji, ale zwykle każdego dopada choć niewielka ilość stresu, a aby się tego wyzbyć, wystarczy do randki się przygotować.

  1. Wybierz miejsce znajome i przyjazne

Pierwsza randka z pewnością powinna odbyć się w miejscu publicznym i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jeżeli znamy się tylko z widzenia, w tym przypadku z internetowego profilu randkowego, najbezpieczniej będzie umówić się w ulubionej kawiarni, pubie a nawet dyskotece. Jeżeli to my wybieramy miejsce na pierwszą randkę, zapytajmy o zdanie drugą osobę, aby ona również czuła się bezpiecznie i komfortowo.

  1. Załóż na siebie ulubioną kreację

Nie ważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, z pewnością masz swoją ulubioną kreację, którą warto wybrać na pierwszą randkę, aby czuć się wyjątkowo dobrze i swobodnie. Z jednej strony należy się właściwie zaprezentować, z drugiej nie ma co przesadzać. Jeżeli założymy odświętny strój, z pewnością nie wypadniemy zbyt naturalnie, dodatkowo możemy zostać postrzeżeni jako sztywniacy.

  1. Postaraj się wyluzować

Z pewnością łatwiej napisać, trudniej wdrożyć w życie, jednak zapamiętaj, że stres nie jest dobrym sprzymierzeńcem w udanej relacji dwojga ludzi. Nie tylko Ty się denerwujesz, ta druga osoba odczuwa dokładnie to samo. jeżeli postarasz się wyluzować, pozbędziesz się niepotrzebnego uczucia zmartwienia i strachu przed waszym pierwszym spotkaniem. Kilka głębokich oddechów, dwa kroki do przodu i szeroki uśmiech na usta – to jedyna dobra rada na udaną pierwszą randkę.

  1. Patrz prosto w oczy

Kiedy już się spotkacie, kiedy zasiądziecie przy wspólnym stoliku, pamiętaj o głębokim oddechu i szerokim uśmiechu. Śmiech jest zaraźliwy, a jeżeli dodatkowo patrzysz partnerce bądź partnerowi prosto w oczy, z pewnością zostaniesz pozytywnie odebrany. Ucieczka przed wzrokiem drugiej osoby, to zachowanie jednoznaczne z brakiem zainteresowania. A szanse na drugą randkę? Po każdej naszej potyczce maleją.

  1. Uśmiech jest zaraźliwy

Powiedzenie mówi, że uśmiech bywa zaraźliwy. Jeżeli my będziemy obdarzać uśmiechem, z pewnością zostanie nam on odwzajemniony. Pogoda ducha i uśmiech na twarzy to połowa sukcesu. Kiedy oboje wrzucicie na luz i zaczniecie wzajemnie obdarzać się uśmiechami, z pewnością rozmowa sama popłynie z waszych ust, a randka będzie upływać wam w miłej atmosferze.

  1. Przede wszystkim bądź sobą

Nawet jeżeli należysz do osób cichych i nieśmiałych, masz niską samoocenę i nie wiesz jak rozpocząć rozmowę, nie zamieniaj się w kogoś kim nie jesteś. Od początku do końca pozostać sobą, albowiem tylko naturalność gwarantuje pewny sukces w relacji damsko męskiej. Jeżeli zaczniesz udawać już na pierwszej randce, możesz zapętlić się we własnych kłamstwach, a z każdym kolejnym spotkaniem będzie tylko gorzej.

Jeżeli marzysz o udanej relacji i prawdziwym związku, musisz od początku pokazywać się takim jakim jesteś.

 

Podpowiadamy:

Co mówią oczy faceta?

Faceci potrafią być przewrotni, umieją czarować i podrywać, również spojrzeniem. Jeżeli tylko kobieta potrafi patrzeć, może z oczu faceta odczytać bardzo wiele. Począwszy od zawstydzenia, po uwodzicielskie spojrzenie zapraszające do tańca albo o krok dalej…

Co napisać po pierwszej randce?

Jeżeli pierwsza randka była udana, można zwyczajnie opisać w kilku zdaniach swoje wrażenia i zapytać się kiedy to powtórzycie. Jeżeli nie przypadliście sobie do gustu, nic nie stoi na przeszkodzie abyście wcale do siebie nie pisali.

Czy to randka czy spotkanie?

Jeżeli rozmówca Wam się podoba, sami musicie rozsądzić czy zaprosił Was na zwyczajne spotkanie, czy na coś więcej. Kolacja przy świecach, spacer w świetle księżyca i wiele innych podobnych inscenizacji, to na 100% randka.

Czy wyjście na kawę to randka?

W zależności od tego, z kim właściwie wychodzicie na kawę. Jeżeli jest to kolega z pracy, z którym macie do omówienia ważny projekt, będzie to z pewnością spotkanie biznesowe przy kawie. Jeżeli jednak jest to znajomy znajomego, któremu wreszcie udało się zaprosić Cię na kawę, to na pewno nie jest to jedynie typowe wyście na kawę.

Dlaczego mężczyzna patrzy kobiecie w oczy?

Żeby zobaczyć o czym myśli, żeby ją poderwać, żeby przyciągnąć ją swoim wzrokiem i naprowadzić na tor podrywania. Powodów jest wiele, ale jednego można być pewnym, jeżeli mężczyzna patrzy kobiecie w oczy, z pewnością nie jest mu ona obojętna.

Gdy facet całuje na pierwszej randce?

To super! Chyba, że facet był do tej pory tylko kolegą i jesteśmy nieco zdezorientowane. Pocałunek na pierwszej randce to nie grzech, a wspaniały początek dalszej znajomości.

Głębokie spojrzenie w oczy co oznacza?

Kiedy mężczyzna patrzy kobiecie głęboko w oczy, na pewno ma co do niej poważne plany, kobieta mu się podoba, a wzrokiem próbuje ją uwieść i poderwać tylko dla siebie.

Ile dni po randce się odezwać?

Randka była udana? Możesz zadzwonić nawet następnego dnia. Doskonale się bawiliście? Nie czekaj, od razu wyślij jej serduszko, buziaczka bądź krótkie pozdrowienie. Szkoda życia na czekanie!

Jak się przygotować do spotkania z chłopakiem?

Bądź naturalna, ubierz się elegancko i wygodnie zarazem, przygotuj sobie kilka pytań, które możesz chłopakowi zadać na spotkaniu. Usiądź wygodnie, pozbądź się stresu i zdenerwowania i idź z szerokim uśmiechem na spotkanie z chłopakiem.

Jak zakończyć pierwszą randkę?

Możesz ją pocałować, pod warunkiem że jej oczy mówią że tego chce. Możesz ją odprowadzić do domu i subtelnie pożegnać się przed drzwiami. Koniecznie umów się na kolejne spotkanie i nie zapomnij zapisać numeru telefonu do dziewczyny, jeżeli jeszcze go nie masz w swoich kontaktach.

Na której randce kwiaty?

Kwiaty są neutralne i piękne i mogą być prezentem dla kobiety od pierwszej randki. Jedynym wyjątkiem jest alergia na pyłki kwiatów, wtedy pod żadnym pozorem nie decydujcie się na kupowanie kwiatów. Jeżeli nie kwiaty, to może czekoladki? Każda kobieta lubi słodkości 😉

Pierwsza randka porady dla mężczyzn/dla kobiet

Trudno jest w jednym zdaniu zamieścić wszystkie porady na temat pierwszej randki. Najważniejsze to być sobą, zawsze się uśmiechać i zachować od początku do końca zdrowy rozsądek, a randka sama się jakoś ułoży.

Po czym poznać że randka była udana?

Jeżeli oboje świetnie się bawiliście, usta nie zamykały wam się od kolejnych tematów, anegdot i opowieści z dzieciństwa, z pewnością możecie stwierdzić, że randka była udana. Nawet jeżeli czasami zapadła nienaturalna cisza, nawet jeżeli strzeliliście jakieś gafy, umówienie się na kolejne spotkanie jest najlepszym wyznacznikiem udanej randki.

Pierwsza randka – o czym rozmawiać?

Lista tematów na kartce? Wywiad z nowo poznanym mężczyzną przygotowany? Tak na pewno nie powinna wyglądać pierwsza randka. Oczywiście można zaplanować kilka tematów, które poruszycie na spotkaniu, ale nie mogą to być wymuszone tematy, niczym na rozmowie o pracę. Najlepiej jest rozmawiać na tematy neutralne, trochę o rodzinie, sytuacji w pracy, młodości, planach na przyszłość, ale w każdym z tych tematów należy zachować umiar.

Po pierwszej randce kto dzwoni?

Dziś już nie ma twardej zasady, że na spotkanie może zaprosić tylko mężczyzna. Masz ochotę zadzwonić pierwsza do nowo poznanego faceta? Nic nie stoi na przeszkodzie. Może on jest bardziej nieśmiały i czeka na telefon od Ciebie.

Znajomość przez Internet wady zalety

Każda znajomość, czy to ta rozpoczęta za pośrednictwem Internetu, czy też zawarta w pobliskiej restauracji, ma swoje wady i zalety. Znajomość przez Internet jest z jednej strony bardziej anonimowa, a z drugiej zupełnie szczera i otwarta. Tutaj wadą może być brak bezpieczeństwa i nieszczerość jednej ze stron, dlatego zanim umówicie się na spotkanie, poznajcie się naprawdę dobrze. Kolejną wadą takiej znajomości jest brak bezpośredniego kontaktu wzrokowego i cielesnego, choć można to zmienić poprzez umówienie się na spotkanie w realu. Zaletą tutaj jest możliwość kontaktu o każdej porze dnia i nocy, bez względu na dzielącą was odległość. Taka znajomość ma wiele wad i zalet, ale jest naprawdę interesująca i przyszłościowa.

Znajomość przez Internet pierwsze spotkanie

Najtrudniejsze zawsze jest pierwsze spotkanie. Znajomość przez Internet to możliwość poznania wielu ciekawych osób, a pierwsze spotkanie jest tak samo ekscytujące jak pierwsza randka w realu. Nie należy się stresować przed takim spotkaniem, najlepiej wziąć ze sobą garść dobrego humoru, postawić obok siebie szklankę z ulubionym drinkiem i rozpocząć ekscytującą podróż z nowym znajomym poznanym właśnie w Internecie.

Udana randka według faceta

Tutaj zdania są podzielone, albowiem faceci mają różne charaktery i różne poglądy związane z udanymi randkami. Dla jednych udaną randką będzie kolacja zakończona śniadaniem, innym wystarczy spacer w blasku księżyca i gorący pocałunek na pożegnanie. W obu przypadkach randka jest udana, z widokiem na kolejne równie ekscytujące spotkania.

4 komentarze

  1. jestem nieśmiała, nie umiem pierwsza zagadać do faceta, ale za pośrednictwem internetu przyszło mi troszkę łatwiej, za tydzień mam pierwszą randkę, boję się jak cholera, doradźcie coś!

Leave a Reply